Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: HUAO
Orzecznictwo: ISO9001, ISO14001, ISO45001
Numer modelu: Kalcynowany tlenek glinu
Dokument: HUAO Calcined Alumina.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjacja
Cena: Zbywalny
Szczegóły pakowania: 25kg/50kg/1000kg/1250kg/Jumbo(BB); Lub jako wymaganie klienta
Czas dostawy: Zwykle 15 dni
Al₂O₃(%): |
≥ 99,3 |
SiO₂(%): |
≤ 0,02 |
Na₂O(%): |
≤ 0,40 |
Fe₂O₃(%): |
≤ 0,02 |
LOI (%): |
≤ 0,1 |
Faza α-Al₂O₃ (%): |
≥ 93 |
Gęstość (g/cm3): |
≥ 3,90 |
Rozmiar cząstek D50 (μm): |
4-5 |
Pozostałość z siatki 325 (%): |
≤ 1 |
Kolor: |
Biały |
Al₂O₃(%): |
≥ 99,3 |
SiO₂(%): |
≤ 0,02 |
Na₂O(%): |
≤ 0,40 |
Fe₂O₃(%): |
≤ 0,02 |
LOI (%): |
≤ 0,1 |
Faza α-Al₂O₃ (%): |
≥ 93 |
Gęstość (g/cm3): |
≥ 3,90 |
Rozmiar cząstek D50 (μm): |
4-5 |
Pozostałość z siatki 325 (%): |
≤ 1 |
Kolor: |
Biały |
HUAO calcined alumina powder jest wytwarzana z starannie dobranych surowców o niskiej zawartości sodu przy użyciu precyzyjnych technik mikromalowania i głębokiego przetwarzania.Produkowane pod ścisłą kontrolą jakości w naszym ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001, produkt ten posiada wysoko rozwiniętą strukturę krystaliczną fazy alfa (α-Al2O3 ≥ 93-94%) o gęstości ≥ 3,94 g/cm3.Dostępne w klasach podstawowych HA-1 i HA-2, nasze kalcynowane mikroprawy zapewniają światowym klientom B2B przewidywalną konsystencję partii, wysoką rezystywność i stabilność termiczną wymaganą dla ceramiki strukturalnej, podłoża elektronicznego,materiały ogniste, oraz wysokiej precyzji związków polerowania.
| Pozycja / Parametry chemiczne i fizyczne | Jednostka | HA-1 | HA-2 |
|---|---|---|---|
| Al2O3 | % | ≥ 99.3 | ≥ 99.6 |
| SiO2 | % | ≤ 0.02 | ≤ 0.01 |
| Na2O | % | ≤ 0.40 | ≤ 0.15 |
| Fe2O3 | % | ≤ 0.02 | ≤ 0.02 |
| LOI (strata podczas zapłonu) | % | ≤ 0.1 | ≤ 0.1 |
| Faza α-Al2O3 | % | ≥ 93 | ≥ 94 |
| Gęstość | g/cm3 | ≥ 3.90 | ≥ 3.94 |
| Wielkość cząstek D50 | - Nie. | 4-5 | 4-5 |
| 325 Pozostałości z siatki | % | ≤ 1 | ≤ 1 |
Uwaga: Rozmiary cząstek i profile rozkładu ziarna mogą być przygotowywane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.
Mamy system zarządzania jakością, produkowany zgodnie z ISO 9001, ISO 14001,oraz systemy zarządzania ISO 45001 z badaniami chemicznymi i fizycznymi na każdej partii w celu utrzymania spójności między pojemnikami.
Zaawansowane głębokie przetwarzanie pozwala nam dostarczać ultraczyste gatunki HA-2 (Al2O3 ≥ 99,6%, Na2O ≤ 0,15%) do wymagających ceramik technicznych.
Oprócz standardowych specyfikacji 4-5 μm, nasze możliwości frezowania i klasyfikacji pozwalają na dostosowanie rozmiarów ziaren do ustawień klientów w zakresie suszenia, odlewu ślizgowego lub odlewu taśmowego.
HUAO zapewnia dostosowanie wielkości cząstek w oparciu o wymagania techniczne klienta.oraz 1000 kg/1250 kg torb masowych z wewnętrznymi podkładkami odpornymi na wilgoć, skonfigurowanymi do międzynarodowego przewozu morskiego.
A1: HA-2 zapewnia wyższą czystość chemiczną (Al2O3 ≥ 99,6%), niższą zawartość sody (Na2O ≤ 0,15%), wyższą konwersję fazy α (≥ 94%) i wyższą gęstość rzeczywistą (≥ 3,94 g/cm3) w porównaniu z HA-1,co sprawia, że jest preferowany do elektronicznej ceramiki.
Odpowiedź 2: Tak, podczas gdy standardowy D50 wynosi 4-5 μm, HUAO zapewnia dostosowane szlifowanie i klasyfikację zgodnie ze specyfikacjami przetwarzania określonymi przez klienta.
A3: Zarówno klasy HA-1 jak i HA-2 utrzymują ograniczenie pozostałości o masie 325 ≤ 1% w celu uniknięcia grubości aglomeratów w mokrych lub suchych liniach mieszania.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oCeramiczne podszewki zużyciaProszę kliknąć tutaj.